دو روز است که از نتایج کنکور ۹۷ می گذرد و تمامی داوطلبان تا این لحظه توانسته اند نتایج تلاش و زحمات چندین ساله خود را بدست بیاورند که عده ای از تلاش و جدیت خود احساس رضایتمندی می کنند و عده ای نیز غمگین و افسوس می خورند که نتوانستند از فرصت ها بخوبی استفاده کنند .
به گزارش صبح اسفراین به نقل از خبرگزاری فارس در شهرستان اسفراین به سراغ یکی از جوانان موفق این شهرستان رفته تا گفتگوی در خصوص عوامل موفقیت ایشان را جویا شود این چهره علمی توانسته رتبه ۶ متطقه سه کنکور ۹۷ را بدست اورد.

این جوان موفق اسفراینی جنین خودش را معرفی می نماید عباس سروری سلطانی هستم ساکن اسفراین که در آزمون سال ۹۷ کنکور سراسری رتبه ۶ منطقه سه و رتبه ۴۲ کشوری را در رشته علوم تجربی بدست آورده ام .

در دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی اسفراین تحصیل کردم و برای سال اخر ازمون های قلم چی را انتخاب کردم در کلاس های کنکور هم شرکت می کردم و مشخص است ک این کلاس ها اولویت کمتری نسبت به برنامه مطالعاتی دارد.

خدا را شاکرم که این لطف را در حق من کرد لحظات سختی زندگی را فقط می شود با باور قلبی گذراند و نباید یادمان برود که مسایل مهمتری برای خوش بختیمان لازم است بدون شک خانواده ام کمک زیادی به من کردند و محیط ارام و کم استرسی ایجاد کردند تا بتوانم لحظاتی از کنکور فاصله بگیرم .

کنکور فقط گامی برای رسیدن به هدف است ما زمانی میتوانیم خوشحال باشیم که به حداکثر توانایی ای که خدا بهمان داده است نزدیک شویم و باید دست از مقایسه برداریم و اگر اگاهانه تلاش کنیم بدون شک موفق میشویم
دوران جمع بندی را جدی بگیرید و ارامش داشتن و شاد بودن را فراموش نکنید .
جا دارد درپایان از زحمات دبیران مدیر ان و معاونین محترم تشکرو قدردانی کنم .